Мої вітання.
Насамперед хочу подякувати всім за схвальні відгуки щодо контенту попередніх дописів. Ну а сьогодні розповідати буду не я, а колеги за ІТ-напрямком. Не зважаючи на те, що я є представником саме ІТ-галузі, кожен для себе може віднайти відповідь на питання: "Їхати чи ні?"
![](http://move-sk.in.ua/_nw/0/82960343.jpg)
Дивіться далі інтерв'ю про ІТ-еміграції від Ігоря Шастітко ( iwalker2000). Це перша пілотна серія із запланованого серіалу про життя ІТ-емігрантів у Європі (та й не тільки). У цьому відео Ігор Андрейчин, засновник онлайн сервісу домашньої бухгалтерії https://homemoney.ua, ділиться своїм досвідом з переїзду до Європи і розповідає про свої спостереження після півроку життя в Мюнхені, Німеччина. Сподіваюсь, вам буде цікаво почути з перших вуст такий життєвий досвід еміграції. Проте Німеччина - це не перша країна, відвідана Ігорем. Дізнайтесь про те, в яких країнах ще встиг пожити гість, та як довго, з його розповіді.
Окремі слова подяки Ігорю Валерійовичу за відзняте та змонтоване відео. Натхнення та успіхів у записі нових інтерв'ю. Не забувайте відвідати його канал iwalker2000 та тисніть пальці догори =).
Читайте також Перші слова про Словаччину у попередньому дописі та стежте за новими інтерв'ю уже в наступній публікації Інтерв'ю друге. Познань, Польща. Дякую за приділений час, сподіваюсь він не був змарнований.
Шануймося. Побачимось.
Чи був корисним для Вас цей допис? Так
Ні
|